Фиорентина победи Сивасспор  с 4:1 като гост в Турция в

...

УЖАСНО! Фен счупи носа на играч от Фиорентина

Фиорентина победи Сивасспор  с 4:1 като посетител в Турция в реванш от осминафиналите на футболния шампионат Лига на конференциите. След триумф с 1:0 и в първата среща, отборът от Флоренция се класира за четвъртфиналите на конкуренцията с общ резултат 5:1.След четвъртия гол за италианците гневен фен на турския тим нахлу на терена и по време на празненствата на играчите на Фиорентина удари полузащитника Алесандро Бианко, чийто нос стартира да кърви щедро.

На конференцията след мача треньорът на Фиорентина Винченцо Италиано разкри, че играчът е със строшен нос. УЕФА ще стартира следствие, а Сиваспор евентуално ще получи тежко наказване. „ Случилото се е срам, а Бианко е със строшен нос “, сподели Италиано.
Източник: novsport.com